نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی سلنا گومز + عکس های سلنا گومز

افراد مشهوری که از اینستاگرام حذف شدند | از سلنا گومز تا امیر تتلو
در این بخش با افراد مشهوری آشنا میشویم کـه یا از اینستاگرام حذف شدند و یا صفحات باارزش و چند میلیونی خودرا حذف کردند، آمار بالای دنبال کننده ها در اینستاگرام یک منبع خوب برای کسب درآمد اسـت، حتی سلبریتی هایی هم چون جی جی حدید ستاره مولتی میلیونر دنیای مدلینگ هم از صفحه خود درآمدهای بالایی کسب می‌کنند، اما برخی بـه کلی حذف شدند و از نو شروع کردند، با پارس ناز همراه باشید.

ادا
Artist: Selena Gomez & The Scene | Music Name: Naturally | Genre: Pop | Released: 2010 | Remix: Dave Aude | Selena Gomez – Naturally (Dave Aude Remix) (Music Video)

هنرمند: سلنا گومز | نام موزیک: به طور طبیعی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2010 | ملیت: آمریکا
دانلود موزیک ویدیو ریمیکس (سلنا گومز) Selena Gomez با نام (به طور طبیعی) Naturally
ادامه مطلب
محمود نامی در سال ۲۰۱۸ میلادی یکی از دوازده نفر زیباترین جوان های دنیا شد.
به گفته BBC محمود نامی اولین فرد ایرانی اهل خراسان جنوبی است که
توانسته خود در مسابقات جهانی زیباترین جوان ها شرکت کند و مقام بیاورد از
بین سه و نیم میلیون شرکت کننده .
مصاحبه BBC با محمود نامی ! 
آقای نامی چیشد تو این مسابقات شرکت کردین ؟ 
من علاقه ی خاصی هم نداشتم فقط میخواستم خودم رو بسنجم ببینم چقدر تیپ و قیافه دارم.
خب نفر چندم شدین در مسابقات ؟ من نفر هفتم شدم .
چه کسا
بیوگرافی بازیگرانبیوگرافی سلنا گومز + عکس های سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر، ترانه‌نویس و خواننده آمریکایی است. او با بازی در سریال تلویزیونی Barney & Friends که برای کودکان بود و بین سال‌های 2002 تا 2004 پخش می‌شد، توجه همگان را به سوی خود جلب کرد.
خلاصه بیوگرافی سلنا گومز :
نام اصلی: سلنا ماری گومز
نام مستعار: سلنا گومز
متولد : ۲۲ ژوئیهٔ ۱۹۹۲ گرند پریری، تگزاس، آمریکا
شغل : خواننده، بازیگر، تهیه‌کنندهٔ اجرایی،

سلنا گومز بازیگر، ترانه‌نویس و خواننده آمریکایی است. او با بازی در سریال تلویزیونی Barney & Friends که برای کودکان بود و بین سال‌های 2002 تا 2004 پخش می‌شد، توجه همگان را به سوی خود جلب کرد.

بیوگرافی سلنا گومز و عکس های جذاب وی
نام:سلنا
نام خانوادگی:گومز
تاریخ تولد:22 ژوئیهٔ 1992 ‏
محل تولد:گرند پریری، تگزاس، آمریکا
شغل:خواننده، بازیگر، تهیه کنندهٔ اجرایی، طراح مد

بیوگرافی سلنا گومز
------------------------------------
زندگی شخصی سلنا گومز
سلنا مری گومز متولد 22 ژوئیه 1992 بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. سلنا گومز در گرند پریری تگزاس به دنیا آمد. مادر گومز، آماندا داون مندی تیفی (که دارای سابقهٔ بازیگری نیز بوده) وی را در سن 16 سالگی به دنیا آورد.
خ
هتل ترانسیلوانیا ۳ ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی گندی تارتاکوفسکی است. ستارگان زیادی در این فیلم انیمیشنی حضور دارند که از جمله‌ی آنها می‌توان به آدام سندلر ، اندی سمبرگ و سلنا گومز اشاره کرد. در قسمت سوم فیلم انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا ، دراکولا همراه با خانواده‌اش و دوستانش با یک کشتی گردشی شیک و مدرن به سفری تفریحی می‌روند و در این بین ماجراهایی رخ می‌دهد که…
ادامه مطلب
سون‌هیونگ‌مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، پس از گلزنی در بازی دیشب مقابل ستاره سرخ بلگراد شادی پس از گل جالبی داشت و به نوعی از آندره گومز به خاطر مصدومیتش عذرخواهی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام روز شنبه در ورزشگاه گودیسون پارک مهمان اورتون بود. در این بازی یک اتفاق تلخ رخ داد و مچ پای آندره گومز، هافبک پرتغالی اورتون، روی خطای سون هیونگ مین دچار شکستگی شد. ستاره کره ای پس از مصدومیت گومز از زمین مسابقه اخراج شد اما با این وجود چند روز پس ا
کلاس شیشم که بودم، دیوار اتاقم رو پر از کاغذ کرده بودم. آهنگایی که بهم انگیزه می‌دادن، چیزایی که این ور اون ور خونده بودم. دو تاشون که الان یادمه، آهنگ wings لیتل میکس و who says سلنا گومز بود. آره اون موقع خیلی سلنا گومز گوش می‌دادم. خلاصه، همه هم و غمم رو گذاشته بودم که نمونه‌دولتی قبول شم. یادمه آزمون تیزهوشان قبل از نمونه بود. شاید هفته‌ای ده تا دونه تست می‌زدم که مامان و بابا هی نرن بیان بگن درس بخون. اما آزمون تیزهوشان رو که دادم، نشستم به درس
"Lose You To Love Me"
"رهات میکنم تا عاشقم شی"
بسیاری از طرفداران سلنا گومز معتقدند این آهنگ در رابطه با روابط سابق سلنا  و جاستین بیبر است و بلافاصله پس از انتشار این آهنگ،به دنبال آن آهنگ"به دختر جدید نگاه کن"  منتشر شد همه این اینها باعث تحریک طرفداران خشمگین سلنا و حمله ور شدن آنها به هیلی بالدوین همسر فعلی جاستین بیبر شد متعاقب آن سلنا گومز مجبور شد از طرفداران خود بخواهد دست از سر هیلی بالدوین بردارند"لطفا با همه مهربون باشید،مهم نیست حالا موقع
علاوه بر نقدهای معمول، چه چیزی رسانه اجتماعی را ترسناک‌تر می‌کند؟

انسان
جدید با فناوری نشئه می‌کند. شاید هیچ‌ مخدری به پای این ماده نرسد؛ چون حتی نفی
آن نیز مایه سرخوشی و سرگرمی است. نمونه‌اش اظهارنظر «سلنا گومز»، بازیگر و
خواننده 26 ساله آمریکایی است که گویی دچار جو روشنفکرانه جشنواره کن شده و گفته:
«فکر می‌کنم جهان ما دارد به پایان راه می‌رسد، من به هم نسل‌های خودم می‌گویم، رسانه‌های
اجتماعی واقعا وحشتناک هستند. وقتی می‌بینم که پس
تاتنهام تا اینجا برای جذب جیووانی لو کلسو، هافبک رئال بتیس و تانگوی اندومبله، ستاره خط میانی لیون به این دو باشگاه پیشنهاد داده که پیشنهادهایش تا کنون رد شده است. از جمله دیگر مهره‌های مد نظر تاتنهام باید به ماکسی گومز، مهاجم سلتاویگو و رایان سسگنون، وینگر جوان فولام اشاره کرد. پوچتینو چندی پیش از مزیت مالی چهار تیم بزرگ انگلیسی نسبت به تاتنهام و همینطور برتری تیمهای بزرگ اروپایی از نظر بودجه نقل و انتقالاتی گلایه کرده بود.
+15

وحشتناک بود. حتی همین یک لحظه ای که در فیلم معلوم بود و بقیه ماجرا را باید با خیال بافی پیش می رفتی هم به اندازه کافی وحشتناک بود. دیشب فیلم مصدومیت آندره گومز، بازیکن پرتغالی اورتون (بازیکن سابق بارسا) در بازی با تاتنهام را دیدم. از آن دست مصدومیت هایی که حال عالم و آدم را خراب می کند. دردناک‌تر از مصدومیت ها رباط صلیبی و مینیسک که متداول اند در فوتبال. همان مصدومیتی که چند فصل قبل لوک شاو (بازیکن منچستر) را زمین گیر کرد و کمی قبل تر از آن هم
بالاخره افتادم رو دور پادکست انگلیسی گوش دادن (در واقع دیدن. چون از طریق یوتیوبه - البته اگه کسی اونجا بدونه یوتیوب چیه به جز اینکه فقط اسمشو شنیده باشه و فقط چارتا موزیک ویدئو سلنا ازش دیده باشه )  
و دارم حس میکنم زندگی واقعی جای دیگه ای بوده و من خبر نداشتم . زندگی نرمال و منطقی. منظورم نگاه غربیه. 
دلم میخواد یه سیفون بکشم به همه زندگی چرتی که تو زبان فارسی داشتم اون همه وقت هایی که هدر رفت پای چرت و پرتای معلمایی که فکر میکردن سایت های پو*ن ب
ژانویهThe Grudge (2020) 21٪کارگردانی: نیکلاس پسسبازیگران ستاره: آندره ریزبورو ، بتی گیلپین ، جان چو ، دمیان بیچیر ، لین شایافتتاح در: 3 ژانویه 2020
Grudge با بازآموزی از بازسازی آمریکایی مورد علاقه ژاپنی ترسناک ، یک بار دیگر بر یک ارواح انتقامجو با حافظه طولانی تمرکز می کند. منتقدان عزیز آندره ریزبورو ، و کارگردان نیکلاس پسو اشکال مختلفی دارند: منتقدین او را به عنوان چشم مادر من به عنوان یک آدم شکن آور آزار دهنده نامیدند.
پسران بد برای زندگی (2020) 77٪کارگرد
دانلود رایگان فیلم The Current War 2017 با کیفیت HD
دانلود فیلم جنگ جریان 2017 با کیفیت بالا
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت 1080 ، 720 ، 480 اضافه شد
خلاصه داستان فیلم :
جنگ جریان ، فیلمی بیوگرافی و تاریخی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی آلفونسو گومز ریخون می‌باشد. این فیلم داستان جنگ یا به عنوانی رقابت بین دو تن از برترین و نابغه‌ترین مخترعان جهان یعنی توماس ادیسون و جرج وستینگهاوس را در جنگ جریان‌ها به نمایش می‌گذارد که سعی در تغییر دادن تفکرات مرد
مدتها قبل من بودم و روانی که انقدر فرسایش پیدا کرده بود که احساس میکردم چیزی ازش باقی نمونده. نوسانات خلقی که سر به فلک کشیده بود و داشت از زندگی سیرم میکرد، اون لحظه هایی که هر ثانیه ش برام مثل شکنجه بود؛ به شدت پرخاشجو و عصبی بودم. خودم نمیتونستم برای خودم کاری کنم، درمانده و از همه جا بریده پناه بردم به مطب یه روانپزشک با اینکه مطمئن بودم فایده ای نداره و دیگه نمیشه واسه من کاری کرد. 
روانپزشکم وقت گذاشت، حوصله کرد، مرام گذاشت، بیشتر از او
مدتها قبل من بودم و روانی که انقدر فرسایش پیدا کرده بود که احساس میکردم چیزی ازش باقی نمونده. نوسانات خُلقی که سر به فلک کشیده بود و داشت از زندگی سیرم میکرد، اون لحظه هایی که هر ثانیه ش برام مثل شکنجه بود؛ به شدت پرخاشجو و عصبی بودم. خودم نمیتونستم برای خودم کاری کنم، درمانده و از همه جا بریده پناه بردم به مطب یه روانپزشک با اینکه مطمئن بودم فایده ای نداره و دیگه نمیشه واسه من کاری کرد. 
روانپزشکم وقت گذاشت، حوصله کرد، مرام گذاشت، بیشتر از ا
دمی لوواتو یک خواننده و بازیگر زن است که در سریال اصلی "Sonny with a Chance" در دیزنی کانال کانال بازی کرد. به عنوان یک بزرگسال ، او با بازدیدهایی مانند "آسمان خراش" ، "جالب برای تابستان" ، "حمله قلبی" و "ببخشید متأسفم" تبدیل به یک هنرمند ضبط موفق شده است.دمی لواتو کیست؟دمی لوواتو متولد 1992 در آلبوکرک ، نیومکزیکو ، به عنوان بازیگر کودک در Barney & Friends شروع به کار کرد ، پیش از اینکه به نقش آفرینی در نمایش هایی مانند سونی با یک شانس و فیلم Camp Rock بپردازد. در همی
ژانر : ترسناک
محصول کشور آمریکا
تاریخ انتشار فیلم : سال 2019
زبان : دوبله فارسی + انگلیسی
مدت زمان : 01:38:06
کیفیت ویدئو : WEB-DL
حجم : 1.96 گیگابایت + 937 مگابایت + 465 مگابایت
خلاصه داستان : دکتری سعی می‌کند با استفاده از روش‌های درمانی تجربی، یکی از بیماران خود که با بیماری سختی دست‌وپنجه نرم می‌کند را درمان کند، اما ناگهان دکتر متوجه می‌شود که خود دچار همان بیماری ترسناک شده است و شخصیت ایلای پس از این ماجرا به این موضوع پی می‌برد که شای
از نظر روحی روانی احتیاج دارم به صورت غیر منتظره یه وبلاگ قدیمی دهه ی هشتاد پیدا کنم و همه ی پستاش واسم جالب باشه و تا صبح مشغول خوندنش بشم.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم چند تا آهنگ دیگه مثل souvenir سلینا گومز  پیدا کنم که به گروه خونیم بخوره و  تا آخر قرنطینه روشون قفلی بزنم، و بعدها بگم ایام قرنطینه اینا بودن که سرپا نگهم داشتن. 

از نظر روحی روانی احتیاج دارم شکیرا یه آهنگ تو سبک رگاتون بخونه تو مایه های آهنگ la tortura، یا راک بخونه یا نمیدونم
مقاله سازمان یادگیرنده و یادگیری سازمانی
سازمان یادگیرنده به عنوان سازمانی تعریف شده که در آن افراد بهطور مستمر ظرفیت خود را برای دستیابی به نتایج مطلوبشان ارتقا می‌دهند و به موجب آن الگوهای جدید تفکر پرورانده می‌شود، آرمان‏‌ها و آرزوهای جمعی آزاد می‌شوند و افراد یاد می‌گیرند که به یکدیگر یاد دهند( سنج، ١۹۹۰ ). تعریفی جدیدتر در این خصوص، یادگیری سازمانی را که با سازمان یادگیرنده مرتبط است( روبلو و گومز، ۲۰١١ )، برجسته می‌کند و از آن به
جمعیتهای عصبی در نواحی مختلف مغز را می توان با تحریک بیرونی تحمل کرد (گومز-رامیرز و همکاران ، 2011 ؛ نوذرادان و همکاران ، 2011 ؛ توت و همکاران ، 2011) و پیش بینی زمانی که زیربنای ظرفیت همگام سازی حرکتی ریتمیک باشد ( Repp، 2005؛ Repp and Su، 2013) پیشنهاد شده است که در رفتار کارآمد نقش کلی را ایفا کند (شوارتز و کوتز ، 2013). به طور خاص ، حفظ منظم ریتمیک نوسانات عصبی در باند فرکانس خاص ، به عنوان مکانیسم ارتباط در مناطق عصبی دوردست پیشنهاد شده است (Canolty and Knight، 2010؛ Grahn،
برترین‌ها: شاید پینوکیو یک داستان کودکانه باشد، اما دانشمندان اسپانیایی اخیرا «اثر پینوکیو» را بررسی کرده و دریافتند که بینی ما نه تنها وقتی دروغ می‌گوییم، بزرگتر نمی‌شود، بلکه کوچک می‌شود! دکتر امیلیو گومز میلان و تیمش یک آزمون دروغ سنجی انجام دادند که با استفاده از دمانگاری مشخص می‌کرد که آیا افراد دروغ می‌گویند یا نه، و دریافت که هروقت شرکت کنندگان دروغ می‌گویند، دمای نوک بینی آن‌ها ۱.۲ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد در حالی که دما
تصویر و قیمت سرویس خواب مرجان (دیجی چوب)
سرویس
خواب سلطنتی ( استیل ) مرجان از چوب راش مرغوب که بصورت طبیعی خشک شده
است، ساخته شده و رنگ بکار رفته در آن، رنگ طلایی می باشد و ورقه طلا در
بخش های منبتی کاری شده که در اصطلاح به آن سر گل ورق می گویند، مورد
استفاده قرار گرفته است. در قسمت تاج سرویس خواب لمسه کاری وجود دارد که
نمایی بسیار زیبا و آرامش بخش به تخت خواب بخشیده است. با سفارش سرویس خواب
استیل مرجان موارد زیر را دریافت خواهید نمود: یک عدد ت
تصویر سرویس خواب سلنا (آرنیکا وود)
یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا
این سرویس ملایمنه و MDF تولید میشود و شامل: تخت ، دارای یک عدد پاتختی ، میز آرایش
قیمت ست کامل: 6,600,000 تومان
تصویر و قیمت سرویس خواب آنیتا (آرنیکا وود)
مدل آنیتا ترکیب دو رنگ سفید و بارانی است که نمای زیبایی به این مدل بخشیده و توانسته است نظر نوعروس ها را به خود جلب کند.
اجزای این سرویس شامل: تخت ( از دوطرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنار ها)، یک عدد فایل 4 کش
ساعت مچی پوما آبی روشن مدل 903

پوما مدل 903 یک مدل ساعت اسپرت ساده مناسب برای هم آقایان و هم بانوان اسپرت پوش ایرانی

قیمت :
39,000 تومان

ساعت مچی اسپرت g-shock مدل 3187

g-shock مدل 3187 ساعتی اسپرت و شیک و خاص مناسب برای مردان و پسران اسپرت پوش

قیمت :
88,000 توما
خواص چای سبز

تسریع کاهش وزن
 پژوهشی براساس مطالعات انسانی در نشریه ی طب چینی منتشر شده که نتایج آن نشان می دهد، مصرف چای سبز و عصاره ی با افزایش حرارت و اکسیداسیون چربی به کاهش وزن کمک می کند. در این آزمایش که روی نمونه های انسانی انجام شد، 300 گرم از EGCG (اپی گالوکاتچین گالات) به مدت 2 روز به 6 مرد چاق داده شد. یافته ها نشان داد که ترکیب EGCG به تنهایی سبب افزایش اکسیداسیون چربی در مردان شده و اثرات ضد چاقی دارد.

تنظیم کلسترول خون

پژوهش منت
لینک مطلب : http://5040.yasell.biz/product/view/858

ساعت مچی بند چرم WALAR مدل 2084

WALAR مدل 2084 ساعت مچی بسیار خاص با ظاهری متفاوت
و بند چرم مناسب برای آقایان و پسران شیک پوش

قیمت :
49,000 تومان

حراج ساعت مچی بند چرم مشکی والار WALAR مدل 2084

فروشگاه اینترنتی ساعت مچ
لینک مطلب : http://5040.yasell.biz/product/view/857

ساعت مچی فانتزی پانته مدل WALAR

ساعت مچی پانته یم مدل ساعت بسیار تک و خاص فانتزی جدید
با طراحی بی نظیر و مارک برند والار مناسب برای دختران فانتزی پوش

قیمت :
48,000 تومان

حراج ساعت مچی فانتزی پانته مدل والار WALAR

حراج ساعت مچی بند چرم مشکی تیسوت TISSOT مدل 1106

حراج ساعت بند چرم TISSOT مدل 1106
فروشگاه اینترنتی ساعت مچی TISSOT مدل 1106  : ساعت مچی TISSOT مدل 1106 یک ساعت روزمره و مجلسی مناسب برای آقایان شیک پوش میباشد.تک موتوره و طرح 3 موتوره  است و زمان را به صورت آنالوگ (عقربه ای) نمایش می دهد. ضد آب بودن این ساعت در حد دست شستن میباشد. بند این ساعت از جنس چرم و راحت به رنگ مشکی میباشد . با قاب استیل مشکی و صفحه سفید رنگ  و طرح 3 موتوره  و قفل این ساعت به صورت سگکی بود
برای طرفداران ترسناک که فکر می کنند همه آنها را خوانده اند ، ما لیستی از 21 رمان ترسناک کمتر شناخته شده را برای شما در این فصل تهیه کرده ایم. این همه نوع ترس و وحشت دارد ، از گوری تا مکاب و هر کتاب عملاً منتظر شماست که آن را امسال پاییز انتخاب کنید.
می توان یک لیست عالی TBR را جمع آوری کرد ، به خصوص هنگامی که می خواهید روحیه خاصی را بیرون بیاورید یا در ژانر خاصی کار کنید. شما نمی خواهید که دچار سوختگی شوید ، یا خود را به سمت خواندن بیاندازید ، اما هم
کتاب «پرسش‌های ادراک» برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۴ در شماره ویژه نشریه ژاپنی A+U به چاپ رسید و با توجه به اهمیت موضوع مجددا در سال ۲۰۰۷ در قالب یک کتاب انتشار یافته است. این نوشتار، یکی از مهم‌ترین تالیفات سال‌های اخیر در عرصه نظریه معماری است و توسط محققان برجسته معماری، استیون هال، آلبرتو پرز-گومز و یوهانی پالاسما به‌صورت سه نوشتار مجزا که به لحاظ موضوعی به هم پیوسته‌اند، به رشته تحریر در آمده است؛ هرکدام سعی در تشریح نقشی دارند که ادراک
روشن کردن واژن  lightening labia skin چیست؟

سفید کننده لگنی واژن،
فرآیند پرتودرمانی در پوست اطراف ناحیه واژن (از جمله ران) با استفاده از لیزر
است. بیش از حد رنگ پوست یک بیماری پوستی بی ضرر است که در آن برخی از لکه های
پوست تیره تر از رنگ طبیعی یک فرد است. این تیره شدن معمولا به علت ملانین بیش از
حد در پوست است. آنها معمولا واضح هستند، محدود به تکه های کوچک هستند و یا در
قسمت های بزرگتر گسترش می یابند و کمی متفاوت (پوست چهره یا بره مانند) از پوست
نرمال احس
آیا تا به حال فکر کرده اید بارزترین خصوصیت زنان موفق چیست؟ چیست که آن‌ها را از بقیه متمایز می‌کند و سرنوشتی شگفت انگیز برایشان رقم می‌زند؟به نقل از بیتوته زنان موفقی که می‌شناسیم چه رییس و مدیر مجموعه‌ای باشند، چه صاحب سرمایه و صنعت، چه در زمینه ورزش یا هنر سر آمد باشند، یک خصوصیت مشترک همه‌ی آن ها، تاثیر گذاری شان است.

۷ ویژگی زنان موفق در زندگی
شاید این زنان راه‌های متفاوتی رفته باشند و مسیر زندگیشان با هم فرق کند، اما همه‌ی آن‌ها ۷
ریتا مورنوخطر آمریکایی ، خواننده و فعالیتنوشتن توسط: امی تیکنانبه تاریخچه مقاله مراجعه کنیدعناوین جایگزین: روزا دولورس آلوریو ، Rosita Dolores Alverioریتا مورنو ، به طور کامل Rosita Dolores Alverio ، (متولد 11 دسامبر 1931 ، هوماکائو ، پورتوریکو) ، بازیگر ، رقصنده و خواننده آمریکایی متولد پورتوریکا که به ندرت موفق به کسب چهار جایزه مهم سرگرمی آمریکای شمالی شد (EGOT) : امی (1977 ، 1978) ، گرمی (1972) ، اسکار (1962) و تونی (1975). او همچنین اولین زن اسپانیایی بود که جایزه اسکار گرفت (
دست های پشت پرده فوتبال افرادی که فوتبال را هدایت می کنند و مردم عادی آنها را نمی شناسند. قهرمانان جام های جهانی که در دورهء بعدی در مرحلهء گروهی حذف می شوند.

مقدمه
همیشه آنهایی که اهل فوتبال هستند این جملهء معروف را در برنامهء های ورزشی کشور شنیده اند که صحبت از دست های پشت پرده فوتبال می شود. اما به راستی این افراد کی هستند و چرا وارد فوتبال می شوند؟ در فوتبال خودمان خیلی صحبت می شود و رسانه ها زیاد بهش می پردازند ولی امروز من می خوام سراغ ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها